Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> 10 powodów, dla których warto odwiedzić konferencję NEM

10 powodów, dla których warto odwiedzić konferencję NEM

Co roku pojawiają się w branży telewizyjnej nowe trendy, a jeśli firmy i profesjonaliści chcą za nimi nadążać, muszą zacząć przygotowania już dziś.
Organizowana w inspirującym hotelu Palace w Dubrowniku konferencja New Europe Market to coroczna impreza, która zajmuje się zmianami w branży telewizyjnej i stanowi wyjątkowe doświadczenie dla profesjonalistów z całego świata w celu nauki oraz łączenia i odkrywania najważniejszych trendów. Czterodniowe konferencyjne wydarzenia obejmują: dyskusje panelowe, studia przypadków, Q & A, prezentacje specjalne, pokazy możliwości rynkowych i sieciowych.
Jeśli nadal nie jesteś przekonany czy  warto odwiedzić Dubrownik w czerwcu br., przedstawiamy poniżej  10 najważniejszych  powodów, dla których w tym roku nie należy NEM! przegapić.

 

1. Sieć

 

Spotkaj się z najwybitniejszymi specjalistami z branży telewizyjnej i nawiązuj relacje biznesowe; wymieniaj się pomysłami i zdobywaj nowe kontakty. NEM to miejsce, w którym spotykają się przedstawiciele stacji FTA, kanałów płatnej telewizji, operatorzy telewizji kablowej, operatorzy satelitarni, firmy IPTV, produkcja, dystrybucja i technologia. Choć NEM koncentruje się na regionie CEE, uczestnicy imprezy pochodzą z całego świata.

 

2. Omów przyszłe trendy w branży

 

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz przyglądać się branży, na rynku New Europe 2017 znajdziesz coś dla siebie. Wysłuchasz tu paneli dyskusyjnych, w których udział wezmą fantastyczni prelegenci, tacy jak: Mike Moriarty z firmy AMC Networks International, Pete Smith z firmy Antenna International, Bartosz Witak z Viacom International, Salim Mukaddam z BBC i wielu bardziej wpływowych ekspertów.

 

3. Pieczęć transakcji

 

Ponieważ NEM jest także miejscem, w którym dokonywane są różne transakcje, istnieje duże prawdopodobieństwo, że spotkasz się z kupującymi, którzy szukają określonego rodzaju treści, kanałów lub rozwiązań technologicznych. Bądź tam i sprzedaj swój produkt!

 

4. Uzyskaj nowe pomysły prowadzenia Twojej firmy

 

NEM polega na wymianie pomysłów, poznaniu nowych obszarów, zaangażowaniu się w dyskusje z najwybitniejszymi specjalistami z branży, znalezieniu inspiracji i dróg jeszcze skuteczniejszego działania.

 

5. Świętuj piąte urodziny NEM w najbardziej zabawnym gronie

 

2017 to piąty rok NEM. Oznacza to, że NEM nadal jest dzieckiem, ale możemy zapewnić – bardzo inteligentnym! Jeśli spędzasz dzień na i omawianiu różnych spraw biznesowych, pozostaw trochę  czasu i miejsca na zabawę wieczorem. Życz NEM szczęśliwych urodzin i wznieś za to toast!

 

6. Odwiedź zapierający dech w piersi piękny Dubrownik

 

W Europie jest niewiele miast, które oddają klimat starej morskiej Europy tak, jak czyni Dubrownik. Miasto jest określane jako Perła Adriatyku i ma bardzo bogatą kulturę i historię. Stare Miasto jest otoczone murami, które służyły do ​​ochrony miasta przed różnymi zagrożeniami, a dziś są naprawdę spektakularną atrakcją turystyczną.

 

7. Łączenie biznesu i przyjemności

 

Konferencja NEM to również kwestie bardziej przyziemne, takie jak nawiązywanie nowych znajomości i zabawa, co przełoży się na wspomnienia o czasie spędzonym w niezwykłej atmosferze.

 

8. W zgodzie z cyfrową rzeczywistością w mediach

 

Technologia cyfrowa ewoluowała i radykalnie zmieniła sposób, w jaki żyjemy, myślimy i pracujemy. Ponieważ odbiorcy nie konsumują już mediów wyłącznie w tradycyjnej postaci, stale poszukuje się mediów telewizyjnych i innych, proponujących coś nowego. Dowiedz się, czego potrzebujesz, aby nadążać za trendami cyfrowymi w stałej walce o to by być lepszym i szybszym od innych.

 

9. Poznaj śródziemnomorskie smaki

 

Niezależnie od tego, czy kochasz nadmorskie, przytulne kawiarnie i restauracje, dobre wino, brukowane ulice, NEM to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie tego rodzaju fascynacje.

 

10. Jakość, a nie ilość

 

Konferencja NEM może nie być miejscem spotkań tysięcy uczestników każdego roku, ale ci, którzy liczą się w branży mediów będą tam i wzbogacą swe doświadczenie na najlepszej konferencji w regionie CEE.

  • Numer 9-10/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…