Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Beata Ryczkowska dyrektorem programowym Kino TV i kanałów z grupy FilmBox!

Beata Ryczkowska dyrektorem programowym Kino TV i kanałów z grupy FilmBox!

Beata Ryczkowska


Z początkiem lutego br. Beata Ryczkowska przechodzi ze spółki Stopklatka SA do Kino Polska TV SA, gdzie obejmie stanowisko dyrektora programowego kanału Kino TV i kanałów z grupy FilmBox w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Beata będzie zarządzała zespołem odpowiedzialnym za programming kanału
Kino TV (dawny FilmBox) oraz wszystkich kanałów z grupy FilmBox zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych. Przez ostatnie 2,5 roku Beata Ryczkowska pełniła funkcję dyrektora programowego kanału Stopklatka TV. Wcześniej była m.in. dyrektor programową CANAL+ i platformy CYFRA+, była też odpowiedzialna za kanały tematyczne z grupy Canal+ Cyfrowy SA. Zajmowała się również produkcją filmów.

 

Hanna Baka dyrektorem Stopklatka TV

 

1 lutego br. Hanna Baka objejmie stanowisko dyrektora kanału Stopklatka TV i będzie zarządzać wszystkimi działami w strukturze Stopklatki SA. Hanna Baka odpowiedzialna będzie za strategię programową i marketingową Stopklatki TV. Obejmie także nadzór nad wszystkimi działaniami operacyjnymi związanymi z kanałem. Hanna Baka jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej. Przez 18 lat pracowała w CANAL+ I CANAL+ Cyfrowym, jako dyrektor kanału Ale Kino. Następnie była dyrektorem programowym FOKUS TV, a ostatnio dyrektorem programowym kanału Metro. Do zespołu Stopklatki TV wraz z początkiem lutego dołączyła również Magdalena Błasiak-Bielińska, obejmując stanowisko dyrektora ds. Zakupów Programowych. Magdalena związana była wcześniej m.in. z CANAL+, Monolith Films, a ostatnio z kanałem Metro.

  • Numer 1/2019


  • Od pomysłu do przemysłu czyli… las na wynos


   z Patrycją Koskowską – właścicielką firmy Cool Company rozmawiają: Danuta Harenda i Andrzej…

  • Telemetria „face to face”


   z prof. dr hab. Tomaszem Pankiem, z Instytutu Statystyki i Demografii Szkoły Głównej Handlowej, rozmawia Jerzy…

  • Unikatowy, nieszablonowy BBC First


   11 października br. w Warszawie odbyła się gala premiery kanału BBC First, podczas której dziennikarze, celebryci…