Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Beata Ryczkowska dyrektorem programowym Kino TV i kanałów z grupy FilmBox!

Beata Ryczkowska dyrektorem programowym Kino TV i kanałów z grupy FilmBox!

Beata Ryczkowska


Z początkiem lutego br. Beata Ryczkowska przechodzi ze spółki Stopklatka SA do Kino Polska TV SA, gdzie obejmie stanowisko dyrektora programowego kanału Kino TV i kanałów z grupy FilmBox w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Beata będzie zarządzała zespołem odpowiedzialnym za programming kanału
Kino TV (dawny FilmBox) oraz wszystkich kanałów z grupy FilmBox zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych. Przez ostatnie 2,5 roku Beata Ryczkowska pełniła funkcję dyrektora programowego kanału Stopklatka TV. Wcześniej była m.in. dyrektor programową CANAL+ i platformy CYFRA+, była też odpowiedzialna za kanały tematyczne z grupy Canal+ Cyfrowy SA. Zajmowała się również produkcją filmów.

 

Hanna Baka dyrektorem Stopklatka TV

 

1 lutego br. Hanna Baka objejmie stanowisko dyrektora kanału Stopklatka TV i będzie zarządzać wszystkimi działami w strukturze Stopklatki SA. Hanna Baka odpowiedzialna będzie za strategię programową i marketingową Stopklatki TV. Obejmie także nadzór nad wszystkimi działaniami operacyjnymi związanymi z kanałem. Hanna Baka jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej. Przez 18 lat pracowała w CANAL+ I CANAL+ Cyfrowym, jako dyrektor kanału Ale Kino. Następnie była dyrektorem programowym FOKUS TV, a ostatnio dyrektorem programowym kanału Metro. Do zespołu Stopklatki TV wraz z początkiem lutego dołączyła również Magdalena Błasiak-Bielińska, obejmując stanowisko dyrektora ds. Zakupów Programowych. Magdalena związana była wcześniej m.in. z CANAL+, Monolith Films, a ostatnio z kanałem Metro.

  • Numer 1/2018


  • Nadawcy silni sportem


   Żeby nie wiem ile plag współczesnego świata wiązało się ze sportem jako zjawiskiem – przejawem ludzkiej…

  • Potrzebna wola polityczna


   z Pawłem Lewandowskim, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego rozmawia Jerzy…

  • Epic Drama


   14 grudnia ub. r. do oferty wybranych operatorów dołączył nowy kanał tematyczny Epic Drama. To stacja z…