Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Eleven Sports 4 dla nc+

Eleven Sports 4 dla nc+

ELEVEN SPORTS zmienił nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Od 20 listopada Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra nazywają się odpowiednio: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3.

Zmiany dotyczą jedynie nazw oraz logotypów i nie mają wpływu na program poszczególnych kanałów, których profil i zawartość zostały zachowane.

Rebranding związany jest ze startem nowego kanału i idącą za tym potrzebą ujednolicenia nazw w taki sposób, aby były spójne i bardziej czytelne dla odbiorców oraz ułatwiły efektywniejszą promocję marki.

Eleven Sports 4 uruchomiony również 20 listopada, przez pierwsze trzy miesiące będzie dostępny wyłącznie dla abonentów platformy nc+, w tym abonentów platformy nc+ w sieci Orange (bez dodatkowych opłat w pakiecie Extra+ oraz w wyższych pakietach). W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m. in., meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama. W sumie w każdym pełnym sezonie na jego antenie pokazanych będzie minimum 250 meczów piłkarskich na żywo. 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Numer 1/2018


  • Nadawcy silni sportem


   Żeby nie wiem ile plag współczesnego świata wiązało się ze sportem jako zjawiskiem – przejawem ludzkiej…

  • Potrzebna wola polityczna


   z Pawłem Lewandowskim, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego rozmawia Jerzy…

  • Epic Drama


   14 grudnia ub. r. do oferty wybranych operatorów dołączył nowy kanał tematyczny Epic Drama. To stacja z…