Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Eleven Sports 4 dla nc+

Eleven Sports 4 dla nc+

ELEVEN SPORTS zmienił nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Od 20 listopada Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra nazywają się odpowiednio: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3.

Zmiany dotyczą jedynie nazw oraz logotypów i nie mają wpływu na program poszczególnych kanałów, których profil i zawartość zostały zachowane.

Rebranding związany jest ze startem nowego kanału i idącą za tym potrzebą ujednolicenia nazw w taki sposób, aby były spójne i bardziej czytelne dla odbiorców oraz ułatwiły efektywniejszą promocję marki.

Eleven Sports 4 uruchomiony również 20 listopada, przez pierwsze trzy miesiące będzie dostępny wyłącznie dla abonentów platformy nc+, w tym abonentów platformy nc+ w sieci Orange (bez dodatkowych opłat w pakiecie Extra+ oraz w wyższych pakietach). W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m. in., meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama. W sumie w każdym pełnym sezonie na jego antenie pokazanych będzie minimum 250 meczów piłkarskich na żywo. 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Numer 9/2018


  • Wielcy jeszcze silniejsi


   Mimo że minęło już pół roku od sfinalizowania przejęcia przez Discovery firmy Scripps Networks Interaktive, to…

  • Władza dla wyobraźni … w biznesie


   Poznajcie guru mediów społecznościowych w Polsce. Rahim Blak to człowiek, który nie tylko dogłębnie rozumie…

  • Jesień z Telewizją Polsat


   28 sierpnia w warszawskim klubie Endorfina pojawiła się cała plejada znanych i lubianych osobistości znanych z…