Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Eleven Sports Network nabyła prawa do transmisji FA CUP w Polsce

Eleven Sports Network nabyła prawa do transmisji FA CUP w Polsce

ESN-logo655

Grupa Eleven Sports Network nabyła prawa do transmisji The Emirates FA Cup na terenie Polski, w ramach 3-letniej umowy.

Wkrótce polscy kibice będą mogli oglądać ekscytujące rozgrywki FA Cup (Puchar Anglii) w nowym kanale sportowym Eleven. Jest to kolejna nowość w ofercie Eleven Sports Network, która wcześniej nabyła bogaty pakiet międzynarodowych praw do transmisji wydarzeń sportowych, m. in. włoskiej Serie A TIM, francuskiej Ligue 1, szkockiej ekstraklasy, belgijskiej Pro League oraz Emirates Cup.

Eleven, pierwszy z dwóch kanałów Grupy zadebiutuje 2 sierpnia br. relacją na żywo z meczu Community Shield Arsenal – Chelsea. Poświęcona piłce nożnej stacja Eleven, oprócz relacji z rozgrywek piłkarskich z najwyższej półki, zaoferuje widzom programy informacyjne, skróty prezentujące najciekawsze fragmenty spotkań oraz analizy ekspertów. Nadające całodobowo, przez 7 dni w tygodniu i w rozdzielczości HD, kanały grupy Eleven Sports Network będą pokazywać ponad 2 tys. godzin transmisji na żywo. Drugi kanał grupy, Eleven Sports, rozpocznie nadawanie 22 sierpnia br. wraz ze startem Serie A TIM. W ofercie Eleven Sports znajdą się transmisje z zawodów różnych dyscyplin sportowych, w tym m.in. turniejów tenisowych ATP 250, czy wyścigów Formuły E oraz relacje na żywo z meczów piłkarskich, które nie zmieszczą się na antenie kanału Eleven.

Eleven Sports Network jest częścią The Channels Co., Ltd, która ma zamiar uruchomić nowe kanały także na rynkach Belgii, Malezji i Singapuru wraz z rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego. Stacje będą dostępne w ofertach głównych operatorów satelitarnych i kablowych w różnych pakietach i cenach. Założona w 2015 r. Eleven Sports Network to nowa globalna sieć pokazująca światowej klasy międzynarodowe i krajowe wydarzenia sportowe. Na początku sieć uruchomi kanały telewizyjne na wybranych rynkach transmitując na każdym z nich ponad 2000 godzin relacji na żywo z wielkich imprez sportowych rocznie, jak również serwisy informacyjne, kompleksowe analizy ekspertów i programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne będą nadawały całodobowo, w trybie multiscreen, rozdzielczości HD i z komentarzem w języku lokalnym.

  • Numer 7/8 2018


  • Technologiczna rozgrywka


   27 czerwca br. zakończyła się w Gdyni 17. edycja Konferencji Technik Szerokopasmowych (KTS), której organizatorem …

  • Władza dla wyobraźni … w biznesie


   Poznajcie guru mediów społecznościowych w Polsce. Rahim Blak to człowiek, który nie tylko dogłębnie rozumie…

  • „Znaki” czyli… zbrodnia, egzekucja, tajemnica


   Firma AXN zaprosiła dziennikarzy w czerwcu br. do Gór Sowich na spotkanie z aktorami na planie najnowszego serialu…