Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > Gdzie byliśmy? >> Jak przetrwać w Azji?

Jak przetrwać w Azji?

Mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Rywalizują w trudnym, pełnym niespodzianek wyścigu, w którym do mety dotrą najwytrwalsi, najlepiej przygotowani i ci, którzy mają najwięcej szczęścia. Wielki hit telewizji TVN  „Azja Express” powrócił z nowym sezonem jesienią br.!

 

W programie wzięło udział osiem par. Ludzie znani i lubiani przez widzów zabrali ze sobą osoby, z którymi łączą ich więzy krwi, wieloletnia przyjaźń lub krótka znajomość. Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias oraz Kasia Domarecka, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki razem z Pawłem Ławrynowiczem, Michał Piróg z Piotrem Czaykowskim, Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jakóbiak, Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj, Tymon Tymański i Lucas Heller – to odważni, którzy zdecydowali się wziąć udział w tej eskapadzie. Towarzyszyła im Agnieszka Woźniak-Starak.

 

Pokonali tysiące kilometrów. Wyruszyli z malowniczej Sri Lanki do jednego z największych miast świata – Mumbaju. Podróżowali – od chłodnych i zielonych herbacianych gór, po upalne białe plaże ciągnące się wzdłuż niebezpiecznego oceanu. Przez wioski (bez kanalizacji i prądu), po światowe centra rozwoju i technologii. Zmierzyli się z groźnymi zwierzętami i najniebezpieczniejszym ruchem drogowym na świecie. Poznawali miejscowe tradycje, szokujące zwyczaje oraz świat olbrzymich kontrastów. Upał sięgający 45 stopni Celsjusza i tropikalna wilgoć były olbrzymim utrudnieniem podczas tej drogi.

 

Uczestnicy sprawdzali swoją siłę w wybranych przez siebie duetach jak i poza nimi. Zostali wystawieni na próby, a czekały na nich niespodzianki, których nie było w poprzedniej edycji. Która z par powróciła z tej eskapady z nagrodą pieniężną? Kto odpadł jako pierwszy? Jak sobie poradzili z zadaniami i z własnymi słabościami? Ten program wart jest obejrzenia z kilku powodów, a są nimi: przepiękne plenery Dalekiego  Wschodu, poczucie humoru uczestników, majstersztyk telewizyjnej realizacji, w tym montażu.

  • Numer 7/8 2018


  • Technologiczna rozgrywka


   27 czerwca br. zakończyła się w Gdyni 17. edycja Konferencji Technik Szerokopasmowych (KTS), której organizatorem …

  • Władza dla wyobraźni … w biznesie


   Poznajcie guru mediów społecznościowych w Polsce. Rahim Blak to człowiek, który nie tylko dogłębnie rozumie…

  • „Znaki” czyli… zbrodnia, egzekucja, tajemnica


   Firma AXN zaprosiła dziennikarzy w czerwcu br. do Gór Sowich na spotkanie z aktorami na planie najnowszego serialu…