Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Manuel Rougeron nowym prezesem platformy nc+

Manuel Rougeron nowym prezesem platformy nc+

ManuelRougeron_foto (800x533)

Manuel Rougeron objął stanowisko prezesa zarządu platformy nc+ na mocy decyzji Rady Nadzorczej firmy z 8 września br. Zastąpił na tym stanowisku Juliena Verley, który był prezesem nc+ od grudnia 2012 r., a na początku września br. został nominowany członkiem Zarządu Grupy CANAL+ we Francji.

 

– Dzięki profesjonalizmowi, wyjątkowym umiejętnościom i zaangażowaniu całego zespołu, w ostatnich latach zbudowaliśmy jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku telewizyjnym. Znam świetnie firmę, moim głównym celem będzie  jej dalszy systematyczny rozwój i realizacja celów biznesowych. Zrobimy wszystko, aby abonenci nc+ byli usatysfakcjonowani z działań podejmowanych przez nas we wszystkich obszarach: poczynając od oferty programowej, przez relacje z klientem i marketing, a kończąc na technologii i innowacjach – zapowiada Manuel Rougeron.

 

Jest on członkiem zarządu nc+ od grudnia 2013 r. Do tej pory, jako wiceprezes nc+ odpowiadał za sprawy programowe. Ma ponad 17-letnie doświadczenie w mediach i należy do grona najbardziej doświadczonych menedżerów CANAL+. Jego umiejętności i wiedza wykorzystywane były w działaniach grupy prowadzonych w różnych krajach. Karierę zawodową rozpoczął w 1995 r. w Unifrance Film International. W 1998 r. został członkiem Komitetu Organizacyjnego piłkarskich MŚ we Francji, a rok później wszedł do zarządu TPS Programme. W 2003 r. objął stanowisko Prezesa MULTIVISION / TPSVOD. Od stycznia 2007 r. Manuel zaczął pracę w CANAL+ Overseas jako menedżer ds. kanałów i współpracy programowej. W 2009 r. został nominowany COO w VSTV, będąc odpowiedzialnym za uruchomienie nowej platformy satelitarnej Grupy CANAL+ w Wietnamie. Od 1 czerwca 2012 r. był dyrektorem zarządzającym w CANAL+ South Pacific.

 

W skład zarządu platformy nc+ wchodzą obecnie: Manuel Rougeron (prezes), Nicolas Dandoy (wiceprezes ds. finansowych i logistyki), Jacek Balicki (wiceprezes ds. marketingu), Jarosław Kordalewski (wiceprezes ds. technologicznych i IT), Artur Przybysz (wiceprezes ds. sprzedaży).

  • Numer 11-12/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…