Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> MiŚOT-owe imprezy w 2023 r.

MiŚOT-owe imprezy w 2023 r.

Aleksandra Czerech

 W 2023 r. zaplanowane zostały przez Grupę MiŚOT dwa wydarzenia mające na celu wsparcie i integrację środowiska małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Pierwsze z nich odbędzie się w dniach 27-29 marca br. w Wiśle. Wydarzenie to będzie otwarciem tegorocznych branżowych spotkań. Drugie natomiast będzie podsumowaniem roku. Zostało zaplanowane na 22-24 listopada br.

Lokalne Zjazdy MiŚOT są najlepiej ocenianymi wydarzeniami branżowymi. Sprawdzona formuła, w której organizator stawia przede wszystkim na dialog z przedstawicielami rynku oraz ich rozwój, jest ceniona przez uczestników i będzie kontynuowana w 2023 r. Do udziału w wydarzeniu organizator zaprasza małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych z całej Polski. Wiosenny Lokalny Zjazd MiŚOT odbędzie się w pięciogwiazdkowym hotelu Crystal Mountain w Wiśle, który jest w stanie sprostać oczekiwaniom zarówno uczestników, jak i organizatora. Obiekt został otwarty niespełna dwa lata temu, dysponuje dużą bazą noclegową, przestrzenią konferencyjną oraz salami prelekcyjnymi. Dla równowagi oddech będzie można złapać w strefie spa wyposażonej w sauny, baseny i aquapark. Organizator zapewnił specjalną – niższą od standardowej – cenę pokojów dla uczestników zjazdu oraz bezpłatny parking dla nocujących w hotelu gości.

Lokalny Zjazd MiŚOT to jednak przede wszystkim spotkania, prelekcje, warsztaty i nowe trendy. W pierwszym dniu odbędzie się kultowy już Hyde Park, czyli spotkanie, na które wstęp mają tylko MiŚOT-y. Za zamkniętymi dla prasy i publiczności drzwiami mali i średni operatorzy telekomunikacyjni otwarcie i bez ogródek mogą mówić o ważnych dla nich sprawach. Hyde Park z każdą kolejną edycją przyciąga coraz więcej MiŚOT-ów, szukających rozwiązań dla problemów, które dotyczą wielu, jeśli nie wszystkich, małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.

Agenda Wiosennego Lokalnego Zjazdu MiŚOT jest bogata w prelekcje i panele poruszające sprawy ważne dla społeczności MiŚOT-ów. Szeroko omówione zostaną zmiany w prawie. Poruszony zostanie również aspekt ekonomiczny prowadzonej działalności gospodarczej oraz prognozy gospodarcze. Kolejnym ważnym elementem będą rozmowy o konsolidacji, która jest często poruszanym tematem, oraz jej zaletach i wadach. Szeroko zostanie omówiona możliwość nabywania akcji spółki MiŚOT SA, dzięki którym MiŚOT-y zostaną współwłaścicielami tego podmiotu. Nie zabraknie również omówienia tego, co w Grupie słychać i jak rozwijane są poszczególne projekty, takie jak MdS, czyli cyberbezpieczeństwo dla MiŚOT. Rozwija się również projekt Polski Internet Rzeczy, którego uczestnicy biorą udział w kolejnej rewolucji technologicznej. Ilość zastosowań tej technologii jest już teraz niepoliczalna. Dostawcy usług telekomunikacyjnych mogą znaleźć dzięki tym rozwiązaniom kolejne źródło dochodu. Uczestnicy dowiedzą się również o kolejnych zakupach grupowych, nowościach w sklepie oraz wszystkich projektach realizowanych przez Grupę. Prezentacji doczeka się również będąca na ukończeniu strategia marketingowa projektu Lokalni, dzięki której możliwe będzie wsparcie marketingowe małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.

Organizator zapewnia, że tak jak to było do tej pory prelekcje, wykłady i panele dyskusyjne będą na najwyższym poziomie merytoryczny. MiŚOT Akademia zaprosi na szkolenia. Gwarantowana również będzie dobra zabawa, która zrównoważy pozyskaną wiedzę. W przygotowaniu jest również konkurs dla uczestników w zupełnie nowej formule, która pozytywnie zaskoczy uczestników.

Warto zarezerwować czas w kalendarzu i przyjechać na oba planowane Lokalne Zjazdy MiŚOT. Najwyższy poziom merytoryczny, bogata agenda, szkolenia i dyskusje zostaną zrównoważone przez odpoczynek i zabawę w pięknych i komfortowych warunkach. Lokalne Zjazdy MiŚOT to wydarzenia pełne pozytywnej energii nastawione przede wszystkim na korzyści dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Organizator zaprasza do udziału w wiosennym wydarzeniu, rejestracja dostępna jest pod linkiem: https://misot.pl/zjazdy/

  • Numer 9-10/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…