Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Player+ – to, co najlepsze

Player+ – to, co najlepsze

To pierwsza taka oferta na polskim rynku! Użytkownicy serwisu internetowego player dzięki wprowadzonej w końcu listopada br. ofercie player+ mogą  łączyć dostęp do telewizji na żywo i VoD. Kanały na żywo pochodzą m.in. od takich dostawców jak: Discovery, Disney, National Geographic, Eurosport, Eleven Sports czy MTV. Wyłącznie w player+ kanały HBO i CANAL+ po raz pierwszy na rynku dostępne są bez długoterminowych zobowiązań. W katalogu VoD oprócz najlepszej rozrywki od TVN, udostępniono kinowe hity CANAL+  jak również popularne seriale CANAL+ („Belfer”) i HBO (m.in. „Wataha”, „Gra o tron”, „Wielkie Kłamstewka”). Klienci  serwisu mogą skorzystać  z bogatej biblioteki filmów na życzenie oraz przeżywać sportowe emocje (CANAL+ Sport, nSport+, Eleven Sports czy Eurosport). player+ daje widzom przyjemność korzystania z treści z pomocą różnych urządzeń (do 4  zarejestrowanych)  i możliwość zmiany pakietu po 30 dniach.

 

Oferta player+ to: Pakiet Start z dostępem do oferty VoD, a w niej do seriali i programów z kanałów Grupy TVN bez reklam i do 7 dni przed ich emisją w tv oraz ponad 400 godz. bajek dla dzieci. Dostępny jest za 10 zł/ m-c; Pakiet Start Extra – oprócz oferty z pakietu Start dodatkowo dostęp do wybranych kanałów „na żywo”, m. in.: TVN24, TVN24 BiS, TVN Turbo, TVN Style, HGTV, MiniMini+, Ale kino+, Planete+, Domo+, nSport+, TeleTOON+, Kuchnia+. Dostępny za 20 zł/ m-c; Pakiet Best TV  – oferta VoD i telewizji na żywo z pakietu Start Extra dodatkowo rozszerzona o popularne na rynku kanały na żywo i biblioteki VoD: Discovery, National Geographic, Eurosport, FOX, Disney, Eleven, BBC, MTV, AXN, Cartoon Network, Nickelodeon.
Dostępny za 40 zł m-c. Pakiet CANAL+ – oferta VoD i telewizji na żywo z pakietu Start Extra oraz po raz pierwszy na rynku 9 kanałów CANAL+ na żywo i kolekcja CANAL+ VoD. Dostępny za 80 zł/ m -c. Pakiet Max  – pełna oferta 9 kanałów CANAL+, kolekcja CANAL+ VoD oraz 29 innych kanałów i bibliotek VoD zawartych w pakiecie Best TV. Dostępny za 100 zł m/m-c.

 

Do powyższych pakietów wszyscy subskrybenci oferty player+ posiadający co najmniej pakiet start extra mogą dokupić 3 opcje dodatkowe: HBO – biblioteka filmów i seriali VoD oraz 3 kanałów HBO za dodatkowe  25 zł/m-c; Eleven – 3 kanały Eleven Sports za dodatkowe 15 zł/m-c; CANAL+ Seriale Extra – kolekcja VoD produkcji własnych oraz seriali znanych z anten CANAL+ za 15 zł/m-c

 

Prócz tego użytkownicy player+ mają również dostęp do przygotowanej wspólnie z nc+ najbogatszej w Polsce oferty filmów prosto z kina już od 10 zł za pozycję. Na konferencji prasowej inaugurującej pojawienie się nowej usługi przedstawiciele TVN i nc+ zapowiedzieli rychłe wprowadzenie do oferty nc+ nowego dekodera, a także treści 4K. Klienci korzystający z płatnej oferty kanałów oferowanych przez nc+ w ramach player+ będą zaliczani do bazy abonenckiej platformy nc+.

  • Numer 9-10/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…