Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Podano datę NEM 2017!

Podano datę NEM 2017!

200x200Piąta edycja ważnej w regionie konferencji poświęconej mediom odbędzie się w dniach 12 – 15 czerwca 2017

 

New Europe Market – jedna z  najczęściej odwiedzanych konferencji, która skupia specjalistów z branży mediów, odbędzie się po raz piąty w dniach 12 –15 czerwca 2017 r. w hotelu Dubrovnik Palace.

 

NEM 2016 został doceniony m. in. dzięki panelom tematycznym, a także każdorazowo – specjalistycznym prezentacjom diamentowych sponsorów  – firmy Eutelstat oraz innowacyjnego Infobip; fascynującym prezentacjom, jednego z największych w branży – Christopha Mainuscha; ekskluzywnemu wywiadowi z twórcami jednego z najbardziej prestiżowych filmów dokumentalnych w regionie – Houston, mamy Problem; fantastycznym możliwościom nawiązywania kontaktów dzięki sponsoringowi firm: Eutelstat, VIACOM i Temma-X , a także  imprezom organizowanym przez FOX Networks Group, Viasat World i VICE.

 

Ponad 350 firm uznało NEM za wyjątkowe miejsce do tworzenia nowych znajomości biznesowych, ustanawiania warunków współpracy i rodzenia się innowacyjnych pomysłów poprzez rozmowy z kolegami z branży.

 

Edycja NEM 2017 zostanie zapamiętana m. in. dzięki ekskluzywnej światowej premierze serii The  Paper, a także współpracy producentów The  Paper i Izraelskiej firmy Keshet International, która postanowiła kupić prawa do dystrybucji tej serii na całym świecie. Znaczenie NEM w tworzeniu nowych kontraktów biznesowych zostało również udowodnione przez VICE, która to firma ogłosiła, że będzie rozwijać ekspansję do wszystkich krajów w regionie, prestiżu konferencji  dowodzi również fakt, że Ginx, długoletni przyjaciel NEM’s zawarł kontrakty  z brytyjskimi firmami Sky TV i ITV (dotyczące uruchamiania nowych stacji sportowych), z których pierwsza ma być nadawana w Wielkiej Brytanii 24 godziny na dobę .

 

Po udanej czwartej edycji NEM kontynuuje dobrą passę  i wprowadzanie nowych możliwości biznesowych dla Uczestników i Gości. Wiodący eksperci w biznesie telewizyjnym, menedżerowie i członkowie zarządów spółek telewizyjnych, elity producentów i gwiazdy filmowe zbiorą się po raz piąty w hotelu Dubrovnik Palace. Ponieważ NEM chce pozycjonować się na rynku jako spotkanie promujące potencjał i możliwości z Europy Środkowej i Wschodniej, gromadzi przedstawicieli najważniejszych firm w tym regionie przez cztery lata z rzędu. Dołącz do uczestników NEM 2017 by świętować razem piątą edycje konferencji! Pierwszym zgłaszającym się organizatorzy gwarantują najlepsze ceny, zwłaszcza jeśli zaopatrzą się oni w pakiet NEM, który obejmuje karty wstępu, zakwaterowanie na trzy noce i transfer z i na lotnisko.

 

  • Numer 9-10/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…