Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > technologie >> Ponad 100 kanałów HD w telewizji JAMBOX

Ponad 100 kanałów HD w telewizji JAMBOX

JAMBOX

Abonenci telewizji JAMBOX mają już do wyboru ponad 100 kanałów w jakości HD. JAMBOX wyprzedziła tym samym pozostałe platformy telewizyjne pod względem liczby kanałów w wysokiej rozdzielczości. SGT S.A., operator i właściciel telewizji JAMBOX, sukcesywnie planuje kolejne uruchomienia.

 

Telewizję JAMBOX oferuje dziś ponad 250 lokalnych operatorów ISP i kablowych w Polsce, którzy docierają do przeszło 25 tysięcy abonentów. Marka JAMBOX jest obecna na rynku od 2007 roku i jest jedną z najchętniej wybieranych cyfrowych telewizji kablowych w Polsce.

 

To, że abonenci wybierają dziś telewizję JAMBOX to zasługa wielu czynników. Regularnie poszerzamy ofertę programową telewizji, wprowadzamy udogodnienia, nowe produkty i zupełnie nowe usługi, takie jak JAMBOX Online. Tylko w październiku oferta programowa JAMBOX poszerzyła się o ponad 20 kanałów, z czego znaczną część stanowią te w jakości HD mówi Bartłomiej Czardybon, Prezes Zarządu SGT S.A.

 

Ze względu na wysoką jakość obrazu, kanały w jakości HD są chętniej oglądane przez abonentów. HDTV charakteryzuje się zwiększoną rozdzielczością (większa liczba pikseli sprawia, że obraz na dużych ekranach jest bardziej szczegółowy) oraz transmisją obrazu w formacie 16:9, dzięki czemu można w pełni wykorzystać ekrany panoramiczne montowane w nowych telewizorach.

Telewizja JAMBOX jako jedyna oferuje dziś ponad 100 kanałów HD, wśród nich kanały ogólne (TVP1 HD, TVP2 HD), informacyjne (TVN 24 HD), rozrywkowe (HBO Comedy HD), sportowe (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Polsat Sport HD, CANAL+ Sport HD, nSport HD), filmowe (HBO, CANAL+, kanały Filmbox, AXN HD, FOX HD, Ale kino+ HD), czy dziecięce (Disney Channel HD). Pełna lista kanałów HD znajduje się na stronie www.jambox.pl.

W telewizji JAMBOX kanały HD są bezkompromisowej jakości. JAMBOX jako jedna z niewielu platform telewizyjnych nie poddaje sygnału otrzymanego od dostawców żadnej dodatkowej kompresji.

Abonent telewizji JAMBOX może dziś korzystać już z ponad 250 kanałów (SD i HD).

Rozszerzona oferta programowa, nowe usługi i pozostałe nowości zostaną zaprezentowane podczas najbliższej XVII Konferencji KIKE w Serocku (25/26 listopada br.). SGT S.A. jest jednym z założycieli Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej (KIKE) i od 2008 roku aktywnie wspiera środowisko zarówno swoim produktem, jak i występując w roli sponsora konferencji przez nią organizowanych.

  • Numer 11-12/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…