Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Promocyjna cena wejściówek na XIX Konferencję KIKE tylko do piątku

Promocyjna cena wejściówek na XIX Konferencję KIKE tylko do piątku

KIKEJesienna edycja Konferencji KIKE rusza już za 5 tygodni. Między 13-14 października można zarejestrować się na to wyjątkowe wydarzenie w promocyjnej cenie. Tylko do piątku bilety po 699 zł netto. Od 18 października cena wzrasta do 1299 zł.

 

Dziewiętnasta Konferencja KIKE to wydarzenie, na którym warto być. To dwa dni prelekcji, warsztatów, paneli dyskusyjnych, networkingu, ale również gala wieczorna. To okazja do poznania najnowszych technologii i rozwiązań, które pomogą rozwinąć Ci Twój biznes.

 

O czym będziemy dyskutowali na XIX Konferencji KIKE?

 

Po raz pierwszy na Konferencji KIKE odbędzie się panel dyskusyjny pomiędzy przedstawicielami dużych operatorów, a lokalnymi ISP. Podczas dyskusji osoby reprezentujące Orange, UPC i Ineę opowiedzą o swoich planach inwestycyjnych oraz o koncepcji współpracy z MŚP branży telko. Swoją obecność potwierdzili: Piotr Muszyński (Wiceprezes Zarządu Orange), Janusz Kosiński (Prezes Zarządu Inea) i Grzegorz Giecko (Prezes Zarządu NPLAY, generalny wykonawca UPC). Stronę ISP reprezentować będzie w czasie dyskusji Andrzej Owczarek (Wiceprezes Zarządu KIKE) oraz uczestnicy spotkania w sesji pytań z sali.

 

O tym w co lepiej zainwestować: Data Center, kolokację zasobów czy chmurę obliczeniową. Emil Konarzewski z Audytela przedstawi aspekty kosztów, bezpieczeństwa i rozwoju biznesu.

 

O dostępie do słupów energetycznych po zmianie Megaustawy. Prelekcję poprowadzą Łukasz Bazański i Ewelina Grabiec z itBLegal.

 

O PeeringuDB – bazie danych z informacją o sieciach. Prowadzący Robert Woźny.

 

Oraz o wielu innych ciekawych tematach. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej KIKE Events.

 

Konferencja KIKE odbędzie się w wyjątkowym miejscu, jakim jest hotel Warszawianka w Serocku. Usytuowany obok Zalewu Zegrzyńskiego posiada własny aquapark oraz Spa. Tam spotykamy się, aby podyskutować, wymienić się doświadczeniem, ale również zintegrować. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym pięknym miejscu? Zapraszamy do obejrzenia FILMU

 

Kiedy: 22-23 listopada

 

Gdzie: Hotel Warszawianka w Serocku

 

Serdecznie zapraszamy! ZAREJESTRUJ SIĘ

  • Numer 11-12/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…