Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Stopklatka TV pokaże serial „Narcos”

Stopklatka TV pokaże serial „Narcos”

Stopklatka TV jako pierwszy kanał telewizyjny zaprezentuje „Narcos” w Polsce. Stacja pokaże  3 sezony, których akcja rozgrywa się w Kolumbii wokół karteli z Medellin i Cali a także 4. sezon – „Narcos: Meksyk” o kartelu z Guadalajary. Premiera już 23 listopada o 22:00. Będzie można oglądać po dwa odcinki w każdą sobotę.  

„Narcos” to serial telewizyjny wyprodukowany przez Gaumont Television dla platformy Netflix. Na ekranie widzowie zobaczą brazylijskiego aktora Wagnera Mourę jako Pabla Escobara. Przygotowując się do roli, musiał on opanować od podstaw język hiszpański oraz przytyć prawie 20 kilogramów. W serialu pojawi się także Pedro Pascal, znany fanom „Gry o tron”, który wcieli się w postać agenta DEA Javiera Peñi. W obsadzie znaleźli się również Boyd Holbrook, Joanna Christie, Maurice Compte, André Mattos, Roberto Urbina. Twórcami „Narcosa” są Eric Newman, Chris Brancato, Carlo Bernard i Doug Miro. Serial zdobył dwie nominacje do Złotych Globów, trzy nominacje do nagrody Emmy oraz rzesze fanów na całym świecie. Produkcja bardzo realistycznie odwzorowuje gangsterską atmosferę Kolumbii. Budynki, miejsca a także stroje postaci doskonale oddają ducha tamtych czasów. Zdjęcia kręcono m.in. w Medellin i Bogocie.

Akcja serialu rozpoczyna się pod koniec lat 70. w Kolumbii, gdzie rozkwita nielegalny handel narkotykami. Agent amerykańskiej agencji do spraw zwalczania narkotyków (DEA) Steve Murphy przybywa do Medellin, gdzie otrzymuje zadanie schwytania Pabla Escobara – potężnego bossa kolumbijskiego kartelu. Wraz
z partnerem Javierem Peñą rozpoczynają niebezpieczną grę z najgroźniejszym przestępcą
w historii Kolumbii. Są zdeterminowani i nie cofną się przed niczym, by go schwytać. Wpływy kokainowego króla są jednak tak rozległe, że staje się on nieuchwytnym celem, będąc ciągle o krok przed swoimi wrogami. Rozpoczyna się narkotykowa wojna, w którą zaangażowani są nie tylko agenci DEA, ale również kolumbijski rząd, specjalne oddziały policji oraz konkurencyjne kartele. Wojna ta na zawsze zmieni nie tylko rynek narkotykowy, ale i całą Kolumbię.

  • Numer 11-12/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…