Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Vectra komórkowa

Vectra komórkowa

Przy współpracy z firmą P4 gdyńska Vectra uruchomiła usługi telefonii komórkowej (MVNO). Oferta przygotowana dla całej rodziny składa się z trzech prostych planów taryfowych i korzystnych usług dodatkowych. Plan Bez Limitu obejmuje nielimitowane połączenia na krajowe komórki i 15 GB superszybkiego internetu mobilnego w technologii LTE w cenie 29,90 zł/m-c; Plan Słuchawka skierowany do osób lubiących dużo rozmawiać (150 min. na krajowe komórki i stacjonarne, 15 SMS-ów i 150 MB internetu) – 15,00 zł/m-c;

 

Plan Internet dla tych, którzy wolą surfować (15 min. na komórki i stacjonarne w Polsce, 150 SMS-ów i 1 GB internetu) –15,00 zł/m-c.

 

Rodzinne zalety oferty Vectry to m.in. druga, trzecia i czwarta karta SIM z abonamentem 1 zł dla abonentów Planu Bez Limitu. Dokupując za 1 zł kartę SIM dla członka rodziny, kupujący może sam ustalić odpowiadający mu limit miesięcznych wydatków na karcie, co jest istotne w przypadku kart przeznaczonych np. dla dziecka. Ponadto abonenci telefonu stacjonarnego Vectry, którzy dokupią nielimitowany plan mobilny, otrzymują bezpłatnie dodatkowy pakiet nielimitowanych połączeń z komórki na stacjonarne. Oferta Vectry przewiduje także możliwość korzystania z dodatkowych pakietów zawierających m.in. nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne lub nielimitowane SMSy, a także dodatkowe pakiety Internetu Mobilnego. Dzięki temu każdy abonent może dopasować ofertę do potrzeb swoich i swojej rodziny. Główny warunek rozwoju pozycji rynkowej Vectry to podążanie za zmianami, za preferencjami i wymaganiami klientów. Vectra pozostaje w głównym nurcie wydarzeń związanych z nowoczesną telekomunikacją. Zwiększamy atrakcyjność rynkową stale wprowadzając nowe usługi, które – tak jak obecnie uruchomiona telefonia komórkowa, dobrze uzupełniają nasze portfolio. Jednocześnie dbamy o konkurencyjną w stosunku do propozycji innych operatorów zawartość i ceny naszych usług, co daje naszym klientom większe korzyści i nowe możliwości – powiedział Tomasz Żurański prezes zarządu Vectra SA.

  • Numer 11-12/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…