Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Video – jesień Grupy Onet-RAS Polska

Video – jesień Grupy Onet-RAS Polska

Jesienna oferta programowa Grupy Onet-RAS Polska to nowości o tematyce z pogranicza rozrywki, psychologii i gier oraz kontynuacja programów pasma porannego, publicystycznego i magazynowego. W nowej ramówce znalazło się kilkanaście autorskich  formatów wideo, a propozycje Grupy Onet-RAS Polska dopełnia oferta programowa serwisu VoD.pl z nowymi partnerstwami.

 

Nowa oferta wideo kontynuuje kierunek programowy doceniony przez widzów w poprzednich sezonach. Od wiosny 2016 większość programów, obok serwisów Grupy Onet-RAS Polska, jest dostępna na platformach społecznościowych – Facebooku, YouTube oraz Twitterze. Wszystkie treści wideo w ramówce wiosennej (marzec-czerwiec 2017) wygenerowały łącznie 180 mln odtworzeń, z czego w samych mediach społecznościowych obejrzano je 53 mln razy.

 

Każdy dzień rozpoczyna „Onet Rano” oraz „Onet Rano #WIEM” – pasmo poranne, którym zawiaduje Jarosław Kuźniar. We wtorki o godz. 9.30 można oglądać program „Newsweek Opinie” z Renatą Kim, w środę „Onet Opinie” prowadzi Andrzej Stankiewicz, a w czwartek „Fakt Opinie” – Agnieszka Burzyńska. W piątek jest emitowany „Onet Opinie” Bartosza Węglarczyka. Ofertę publicystyczną Onetu dopełnia poniedziałkowy flagowy program „Tomasz Lis.” Uzupełnieniem oferty Onetu w obszarze informacji jest „Onet24”, jedyny w polskim internecie krótki program informacyjny.

Pasmo magazynowe Onetu otwiera w każdy poniedziałek Michał Pol „Misją futbol” – programem sportowym, w którym najlepsi dziennikarze sportowi oceniają mecze, grę poszczególnych zespołów i decyzje trenerów. We wtorki  – czwarty już sezon „Siły kobiet”, programu Katarzyny Janowskiej. Od 7 listopada rozpocznie się emisja nowego programu Małgorzaty Ohme pt. „Oczami matki”. Autorka będzie gościła matki znanych osób ze świata sportu, mediów, sztuki i show-biznesu. W każdą środę pojawi się nowy odcinek trzeciego sezonu programu „Na czasie”, w którym Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska, opowiada o trendach, nowościach, o tym, co warto robić i mieć.

Kolejną nowością w jesiennej ramówce jest program Piotra Kędzierskiego pt. „Pograne” (emisja w środy o godz. 19.00). To format rozrywkowy o świecie gier komputerowych i dynamicznie rozwijającej się kategorii e-sportu. W czwartki po południu będzie można zobaczyć „Gwiazdy Cejrowskiego” – wywiady ze znanymi ludźmi prowadzone przez Marcina Cejrowskiego. W czwartek  – kolejna nowość jesiennej ramówki Onetu – „Czas na zasady” Piotra Najsztuba. W piątki będzie kontynuowany program „Rezerwacja”, w którym Katarzyna Janowska i jej goście gwarantują najwyższej jakości przegląd wydarzeń kulturalnych. W soboty będzie można oglądać AutoŚwiat Go!, magazyn motoryzacyjny prowadzony przez Gosię Rdest i Szczepana Mroczka, a w niedzielę o godz. 18.00 będzie można śledzić „Fakt. Masz prawo” – program interwencyjny realizowany we współpracy z „Faktem”.

                                                                                           

Tej jesieni obok nowej ramówki Grupy Onet-RAS Polska na szczególną uwagę zasługuje szeroka oferta serwisu VoD.pl oraz nowe i archiwalne produkcje z ramówki Telewizji Polsat i z serwisu ipla.tv. Z poziomu platformy VoD.pl dostępny jest także, należący do Grupy TVN, serwis player.pl. Nowością jest również współpraca ze studiem 20th Century Fox.

 

– najnowsze partnerstwa Grupy Onet-RAS Polska w obszarze VOD służą stworzeniu serwisu wideo, który zapewni użytkownikom w jednym miejscu najlepszą i najbogatszą ofertę filmów, seriali i programów TV– mówi Aleksander Kutela, CEO Onet.pl.  – Dzięki współpracy z platformą Player.pl i Ipla.tv jako pierwsi w Polsce zapewniliśmy tak szeroki i legalny dostęp do najlepszych polskich produkcji. Z kolei dzięki umowie ze studiem 20th Century Fox, nasi użytkownicy mają dostęp do wielu najlepszych produkcji z Hollywood – mówi Aleksander Kutela.

 

Dzięki współpracy z 20th Century Fox serwis VoD.pl wzbogacono przede wszystkim o premiery prosto z kina: „Logan: Wolverine”, „Ukryte działania”, „Moja kuzynka Rachela”, „Table 19”, „Wilson” czy „Lekarstwo na życie” oraz kolekcja filmów z serii X-Men.  W ciągu najbliższego kwartału na platformie pojawią się takie hity 20th Century Fox, jak: „Obcy: Przymierze”, „Obdarowani”, „Wojna o planetę małp” czy animacja „Dzieciak rządzi”.Ponadto bibliotekę serwisu VoD.pl zasilą inne tytuły z katalogu wytwórni, będą to m. in. kolekcje „Obcego” oraz seria filmów o „Planecie Małp”. Użytkownicy VoD.pl zobaczą również „Most szpiegów”, „Zaginioną dziewczynę”, „Życie Pi” czy „Czarnego łabędzia”.

  • Numer 9-10/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…