Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> W Vectrze Mistrzostwa Świata w siatkówce już od 1 zł

W Vectrze Mistrzostwa Świata w siatkówce już od 1 zł

Vectra tv_inter_tel

30 sierpnia rozpocznie się w Polsce międzynarodowy turniej siatkarski o tytuł mistrza świata. Wydarzenie (od 30 sierpnia do 21 września br.) od początku wzbudza wiele emocji wśród widzów z całej Polski. Wśród operatorów sieci kablowych emocje wzbudza propozycja formy sprzedaży transmisji z tej imprezy przez nadawcę – dodatkowo płatna. Telewizja Polsat z powodu fiaska rozmów ze sponsorami, zdecydowała bowiem, że całe Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn będą oferowane widzom w całkowicie nowym, płatnym systemie. 

 

A oto jak poradził sobie z problemem jeden z największych na polskim rynku operatorów – Vectra. Firma oferuje swoim abonentom super ofertę za 1 złotych. Atrakcyjna oferta z możliwością śledzenia sportowych emocji i kibicowania biało-czerwonym w sytuacji, kiedy rozgrywek siatkarskich nie pokaże żadna stacja ogólnodostępna, również poza domem, to najnowsza propozycja spółki. Mnóstwo sportowych wrażeń przez ponad trzy tygodnie mogą zapewnić sobie wszyscy abonenci pełnopłatnych pakietów telewizji cyfrowej Vectry. Od 20 września br. ruszyła sprzedaż oferty zawierającej programy: Polsat Volleyball (Polsat Volleyball 1 HD/SD, Polsat Volleyball 2 SD, Polsat Volleyball 3 SD, Polsat Volleyball 4 SD). W opcji a’la carte usługa kosztuje 99,90 zł ale Vectra przygotowała ofertę promocyjną z cenami już od 1 złotego. Wysoka jakość obrazu i dźwięku podczas najważniejszych meczów tym bardziej zagwarantuje wszystkim widzom mnóstwo siatkarskich wrażeń. Najważniejsze rozgrywki, w tym mecze Polaków będzie można oglądać w jakości HD na Polsat Volleyball 1 HD. Pakiet programów w dekoderze abonenci znajdą na pozycjach od 233 do  237. 

 

Dodatkową niespodzianką dla osób, które wykupią „siatkarski pakiet” będzie możliwość oglądania sportowych zmagań, w ramach usługi bez dodatkowych kosztów, na TV Online, korzystając z urządzeń mobilnych, również poza domem. – Cieszymy się, że po raz kolejny umożliwiamy abonentom oglądanie ważnych wydarzeń sportowych w ramach naszej usługi telewizyjnej. Tym bardziej, że w turnieju bierze udział reprezentacja Polski, której będziemy mocno kibicować. Oferta Vectry to wyjątkowa propozycja, skierowana do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Co więcej, udostępnienie kanałów Volleyball na TV Online umożliwi fanom siatkarskich emocji śledzenie turniejowych zmagań na laptopie, smartfonie czy tablecie, również poza domem, co jest dużym atutem. Siatkówka na łonie natury będzie idealnym rozwiązaniem dla mobilnej grupy odbiorców, a weekendowa walka o pilota, dzięki Vectrze, nie będzie miała racji bytu – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój kontentu telewizyjnego w Vectrze.

 

Aby zapewnić sobie oglądanie tegorocznych MŚ w siatkówce wystarczy zadzwonić na infolinię Vectry pod numerem 601 601 601 lub skorzystać z formularza na stronie www.vectra.pl i zamówić produkt online albo udać się do lokalnego Biura Obsługi Abonenta.

  • Numer 9-10/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…