Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Więcej 4K UHD w nc+

Więcej 4K UHD w nc+

Do oferty programowej platformy nc+ dołączyły dwa nowe oficjalne kanały amerykańskiej agencji kosmicznej. Pierwszy to nadający w jakości 4K kanał NASA TV UHD jest dostępny dla posiadaczy dekoderów 4K UltraBOX+ na pozycji 197. Drugi, nadający w jakości HD kanał NASA TV HD jest dostępny dla posiadaczy dekoderów 4K UltraBOX+ oraz dekoderów HD nc+ na pozycji 198. Kanały są dostępne dla abonentów nc+ bez dodatkowych opłat. NASA TV UHD i NASA TV HD to kanały amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nich oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet, podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa. Wśród pokazywanych materiałów nie brakuje także klasycznych filmów NASA, przedstawiających program Apollo oraz dokumentów o najnowszych pracach badawczo-rozwojowych agencji.

Bogata oferta treści 4K UHD

Platforma nc+ sukcesywnie rozwija ofertę 4K UHD, udostępniając abonentom ekskluzywne wydarzenia sportowe, filmy, seriale i produkcje własne w najwyższej jakości obrazu na kanale CANAL+ 4K Ultra HD oraz w kolekcjach VOD. Dzięki umowom z 21th Century FOX oraz NBCUniversal, abonenci nc+ mogą zobaczyć ekskluzywnie w 4K największe hity kinowe po raz pierwszy w telewizji. W połączeniu w sumie z nawet 235 transmisjami 4K UHD meczów LOTTO Ekstraklasy, Premier League, LaLiga i Bundesligi w sezonie oraz stale rozwijaną ofertą 4K VOD platforma nc+ oferuje najbogatszy dostęp do treści 4K UHD na rynku.

Teraz dostęp do kanału CANAL+ 4K Ultra HD można otrzymać w prezencie zawierając umowę na wybrane pakiety telewizyjne nc+ w ramach ofert z dekoderem 4K. 

  • Numer 6/2019


  • Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej. VIII Forum Telewizji Lokalnych.


   Marchewki, kije i rewolucja cyfrowa.       Z racji miejsca obrad wiosennej, majowej konferencji PIKE –…

  • Autentyzm w cenie


   „TELEKABEL & digital tv” rozmawia z Małgorzatą Łupiną, dyrektor Działu Kanałów Tematycznych i…

  • Grupa TVN i Discovery Polska - lifestylowo


   Kto stroni od polityki i publicystyki, a w telewizji ogląda głównie kanały lifestylowe, tego powinny zainteresować…