Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Wielki internet dla Wielkopolan

Wielki internet dla Wielkopolan

IneaDobra zmiana nastała dla wszystkich Wielkopolan. Tylko w INEA mogą otrzymać ofertę 1000+, która da im nie tylko najszybszy internet w Polsce (bo aż 1000 Mb/s), ale również wybrane usługi przez rok całkowicie za darmo. Według raportu UKE 310 tys. Polaków korzysta z łączy światłowodowych, z tego prawie 11 proc. stanowią abonenci INEA. Nowoczesna technologia przesyłania danych daje możliwość zaoferowania klientom najszybszego internetu w Polsce – bo aż 1000 Mb/s. Jest to prędkość, której nie oferuje żaden inny operator na rynku ogólnopolskim. Dodatkowo INEA zwiększa również upload (czyli szybkości wysyłania danych).

 

Operator znalazł więcej sposobów, aby przyciągnąć nowych klientów i proponuje roczną promocję, w ramach której abonent korzystający z dwóch lub trzech usług zapłaci tylko za jedną, a pozostałe otrzyma gratis.

 

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wieczoru bez telewizji, INEA oferuje nawet 226 kanałów, w tym 88 w jakości HD.

 

– Dla INEA najważniejszy jest klient. Z naszych usług codziennie korzysta ponad 0,5 mln osób i to właśnie potrzeby naszych abonentów stoją za ofertowymi zmianami. Świat wokół nas idzie do przodu, branża telekomunikacyjna też dynamicznie się rozwija, dlatego cały czas szukamy sposobów, aby uatrakcyjniać naszą telewizyjną, internetową i telefoniczną ofertę – mówi Jarosław Pijanowski, członek Zarządu ds. Marketingu Sprzedaży i Obsługi Klienta INEA. Jesteśmy dumni, że to  operator z Wielkopolski ma najszybszy internet w kraju – kontynuuje Jarosław Pijanowski.

 

„Wielki INternet 1000+ dla Wielkopolan. Ze światłowodu!”  –  to big idea jesiennej kampanii.  To właśnie dzięki INEA – tylko w Wielkopolsce, dla Wielkopolan dostępny jest Wielki INternet nawet 1000 mega. Nie z kosmosu – ze światłowodu. Dla każdego – na pierwsze dziecko, na studenta, na babcię z dziadkiem. Dla całej rodziny. I dla kota też 😉

  • Numer 9-10/2023


  • Sportowe lato w telewizji


   Dwa wielkie wydarzenia sportowe są dla kilku nadawców okazją do zwiększenia liczby swych odbiorców i wpływów…

  • Zapraszamy do Zakopanego


   z Jerzym Straszewskim, prezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej rozmawia Jerzy Papuga Panie Prezesie, przed…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…