Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Zmiany w zarządzie platformy nc+

Zmiany w zarządzie platformy nc+

nc+ czarne na bialym

Rada Nadzorcza podjęła decyzje o zmianach w zarządzie platformy nc+. W nowy, 2014 rok, wejdzie on w poszerzonym, pięcioosobowym składzie. Do zarządu dołączają dwaj doświadczeni menedżerowie – Manuel Rougeron oraz Jarosław Kordalewski. Jednocześnie z firmy odchodzi dotychczasowy wiceprezes, Christian Anting, przechodząc do Grupy TVN.

Manuel Rougeron będzie odpowiedzialny za sprawy programowe, w tym za nadzór nad redakcją sportową. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w mediach i należy do grona najbardziej doświadczonych menedżerów CANAL+. Jego umiejętności i wiedza wykorzystywane były w działaniach grupy prowadzonych w różnych krajach. Karierę zawodową rozpoczął w 1995 r. w Unifrance Film International. W 1998 r. został członkiem Komitetu Organizacyjnego piłkarskich MŚ we Francji, a rok później wszedł do zarządu TPS Programme. W 2003 r. objął stanowisko Prezesa MULTIVISION / TPSVOD. Od stycznia 2007 r. Manuel zaczął pracę w CANAL+ Overseas jako menedżer ds. kanałów i współpracy programowej. W 2009 r. został dyrektorem wykonawczym w VSTV, przedstawicielstwie CANAL+ Overseas w Wietnamie. Od 1 czerwca 2012 r. był dyrektorem zarządzającym w CANAL+ Caledonia.

Zarząd platformy nc+ wzmocni również Jarosław Kordalewski, pozostając jednocześnie odpowiedzialny za sprawy technologiczne oraz systemy IT. Funkcję członka zarządu pełnił już wcześniej, w latach 2011-2012. Karierę w CANAL+ zaczynał w 1995 r., jeszcze w trakcie studiów w Zakładzie Telewizji Instytutu Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W trakcie kolejnych lat pracy w CANAL+ zajmował stanowiska ze stale rosnącym zakresem odpowiedzialności, m. in. był inżynierem odpowiedzialnym za funkcjonowanie systemów TV (1997-1999), kierownikiem Działu Transmisji (1999-2006), dyrektorem Działu Technicznego (2006 – 2008) i wreszcie, od 2008 r., zarządzał Pionem Technologii i Systemów jako dyrektor wykonawczy.

  • Numer 7/8 2018


  • Technologiczna rozgrywka


   27 czerwca br. zakończyła się w Gdyni 17. edycja Konferencji Technik Szerokopasmowych (KTS), której organizatorem …

  • Władza dla wyobraźni … w biznesie


   Poznajcie guru mediów społecznościowych w Polsce. Rahim Blak to człowiek, który nie tylko dogłębnie rozumie…

  • „Znaki” czyli… zbrodnia, egzekucja, tajemnica


   Firma AXN zaprosiła dziennikarzy w czerwcu br. do Gór Sowich na spotkanie z aktorami na planie najnowszego serialu…