Jesteś tutaj: Telekabel & digital tv > co nowego >> Nowe obrazy jesieni w Viasat World

Nowe obrazy jesieni w Viasat World

 Viasat World Logo6. września br, na Stadionie Narodowym w Loży Książęcej odbyła się konferencja prasowa Viasat World. Emma Jones, wiceprezes ds. handlowych Viasat World oraz Alexandra Sanchez, nowy marketing manager w Polsce, podsumowały mijający rok oraz omówiły plany Viasat World na kolejne miesiące. Istotnym punktem konferencji była prezentacja jesiennych nowości programowych dla wszystkich trzech kanałów. Co przyniesie telewizyjna jesień w Polsat Viasat? Dokumentalne filmy historyczne, poruszające historie zwierząt i pasjonatów przyrody, a także najlepsze programy popularnonaukowe. Przede wszystkim wiele nowości.
 

We wrześniu na antenie Polsat Viasat History HD zobaczymy m. in. premierę serialu „Tajemnice Anny Frank” oraz serial „W mroku tajnych stowarzyszeń”. W październiku dzięki serialowi „Celtowie: krew, żelazo i ofiary” poznamy pradawne plemiona Celtów.

 

Polsat Viasat Explore HD zabierze nas na wyprawę do odległej Kanady w towarzystwie pomysłowych braci Buckles. Prócz tego m. in. serial „Złomiarze” s. 1 i 2 . Także w październiku – premiera nowego serialu „Wojny Robotów”. Ponadto, widzowie poznają niebezpieczne tereny skutej lodem Alaski w fascynującej serii Wielka Dzika Północ. 

 

Jesienią Polsat Viasat Nature pokaże „Wulkaniczną odyseję”. Z kolei w serialu „Groźne bestie” w towarzystwie Steve’a Backshalla wyruszymy w niebezpieczną podróż, by stawić czoła najgroźniejszym zwierzętom na  świecie. Nowa seria programów „Dzika Północ” odkryje przed nami niezwykłą różnorodność gatunków flory i fauny w północnej Skandynawii.

 

Inne spojrzenie na świat zwierząt, w październiku pokaże dokument „Zabawne wybryki zwierząt”. W fascynującej serii „Zoo bez tajemnic „odwiedzimy jeden z najpopularniejszych ogrodów zoologicznych w Wielkiej Brytanii, Dodatkowo w październiku wrócimy na uczelnię, w której studentami będą… zwierzęta! Oglądając „Szkołę dla zwierząt” zobaczymy, jak radzą sobie baribale znalezione w kanadyjskim lesie i mirunga uratowana na wybrzeżu w Kalifornii.

 
Zapowiedziano też pojawienie się na polskim rynku kolejnych kanałów z portfolio Viasat. Pierwszy z kanałów miałby się pojawić jeszcze w tym roku, w zimowym sezonie przedświątecznym. Wiadomo tylko, że nie będzie to kanał filmowy, ani kanał poświęcony biografiom sławnych osób. Najprawdopodobniej będzie to stacja z programami dokumentalnymi.

  • Numer 4/2021


  • Bezprecedensowy protest polskich mediów


   Media bez wyboru…  … pod takim hasłem w środę, 10 lutego br., czołowi nadawcy telewizyjni, radiowi…

  • Światłowód jest naszą bronią


   z Eweliną Rabsztyn, dyrektorem Telewizji i Kontentu Orange Polska rozmawia Andrzej Marciniak Ilu klientów…

  • Player.pl dla fanów motoryzacji


   MotorTrend to jedna z najbardziej uznanych na świecie firm- producentów programów motoryzacyjnych. Marka internetowa…